KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Nariai


KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS NARIAI

Eilės Nr.NarysDeleguotas asmuoAtstovaujamas sektorius
1.Babtų bendruomenės centras
Edita Simonaitienė
Pilietinės visuomenės
2.Bendruomenė „Dobilija“
Vidmantas Jocius
Pilietinės visuomenės
3.Bendruomenės centras „Vilkijos atgimimas“
Romutė Jocienė
Pilietinės visuomenės
4.Čekiškės krašto bendruomenės centras
Julius Tovtkevičius
Pilietinės visuomenės
5.Daugeliškių krašto bendruomenės centras
Arūnas Bačiūnas
Pilietinės visuomenės
6.Dviračio mėgėjų klubas
Algirdas Pukelis
Pilietinės visuomenės
7.Giraitės bendruomenė
Simonas JonkusPilietinės visuomenės
8.Ežerėlio bendruomenės centras
Aistė Venskutonienė
Pilietinės visuomenės
9.Jadagonių bendruomenės centras
Skirmantas Paukštys
Pilietinės visuomenės
10.Judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyrius
Darius JoneikisPilietinės visuomenės
11.Jurgis Žabaliūnas (fizinis asmuo)
---Verslo
12.Kačerginės bendruomenės centras
Gintautas Kazlauskas
Pilietinės visuomenės
13.Kačerginės miestelio bendruomenė „Vizija“
Raimondas Bartkus
Pilietinės visuomenės
14.Karmėlavos seniūnijos bendruomenės centras „Židinys“
Rima Šuliokienė
Pilietinės visuomenės
15.Kauno rajono jaunimo organizacijų sąjunga „Apvalusis stalas“
Tadas Venskūnas
Pilietinės visuomenės
16.Kauno rajono Padubysio kaimo bendruomenė
Irmantas Zalensas
Pilietinės visuomenės
17.Kauno rajono Panevėžiuko kaimo bendruomenė
Vytautas Juozapavičius
Pilietinės visuomenės
18.Kauno rajono savivaldybės taryba ir administracija

Jolanta Jankauskienė

Laimutė Rutkauskienė

Artūras Pupalė

Paulius Visockas

Jonas Gurskas

Šarūnas Šukevičius
Vietos valdžios
19.Kauno rajono „Triupio“ kaimo bendruomenė

Kęstutis Šabaniauskas

Pilietinės visuomenės
20.Kauno rajono turizmo ir verslo informacijos centras
Emilė Kaminskaitė-Sutkuvienė
-
21.Kauno rajono Raudondvario mišrus choras „Svajonė“
Aušra Starkutė-Šyvokienė
Pilietinės visuomenės
22.Kauno rajono Vilkijos neįgaliųjų sąjunga
Genovaitė Skakauskienė
Pilietinės visuomenės
23.Kulautuvos bendruomenės centras
Laura Pėkienė
Pilietinės visuomenės
24.Laisvalaikio centras „Genuja“
Aurelijus Stunžėnas
Pilietinės visuomenės
25.Linksmakalnio kaimo bendruomenė
Vaclovas Žvirblis
Pilietinės visuomenės
26.Linksmakalnio sporto klubas
Darius Garčinskas
Pilietinės visuomenės
27.Margininkų bendruomenė
Justinas Rimas
Pilietinės visuomenės
28.MB „Leader expert“
Kristina Švedaitė-Damašė
Verslo
29.MB "Piprė"
Laura Garšvaitė
Verslo
30.MB „Pagirių sodžius“
Rasa Lebedevienė
Verslo
31.Neveronių bendruomenės centras
Oksana Šukaitienė
Pilietinės visuomenės
32.Pagirių kaimo bendruomenės centras
Rūta Remeikė
Pilietinės visuomenės
33.Piliuonos bendruomenė
Erika Vasiliauskienė
Pilietinės visuomenės
34.P. ir J. Mašiotų palikimo puoselėtojų draugija
Birutė Landsbergytė-Cechanavičienė
Pilietinės visuomenės
35.Radikių kaimo bendruomenė
Juozas Ravinis
Pilietinės visuomenės
36.Ramučių bendruomenė
Arūnas Kmieliauskas
Pilietinės visuomenės
37.Raudondvariečių bendruomenė
Jurga Petrauskienė
Pilietinės visuomenės
38.Raudondvario kaimo bendruomenės centras
Gintautas Lukauskas
Pilietinės visuomenės
39.Rūta Dzikienė (fizinis asmuo)
---Verslo
40.Samylų bendruomenės centras
Jolanta Sidabrienė
Pilietinės visuomenės
41.Skautų tuntas „Vilkijos ąžuolai“
Irena Valatkevičienė
Pilietinės visuomenės
42.Sporto klubas „Ežerietis“
Jolanta Marija Malinauskaitė
Pilietinės visuomenės
43.UAB „Klasmann-Deilimann Ežerėlis“
Giedrius Kavaliauskas
Verslo
44.UAB "Metodas"
Jurga Petrauskienė
Verslo
45.UAB „Mokslo kavinė“
Irena Kubiliūtė-Vedeikienė
Verslo
46.UAB „Vaikystės lobiai“
Gitana Mikutytė -Palekienė
Verslo
47.UAB „Vijus"
Virginija Filipavičienė
Verslo
48.Užliedžių bendruomenės centras
Laima Pilipavičienė
Pilietinės visuomenės
49.Visuomeninė organizacija Domeikavos vaikų ir jaunimo centras „Neris“
Dalia Martinaitienė
Pilietinės visuomenės
50.VšĮ „Raudondvario dvaras“
Snieguolė Navickienė
-
51.VšĮ „Vienas ratas“
Tomas Dzikas
Pilietinės visuomenės
52.V. Zubienės Salonas Wals
Vytautas Zubas
Verslo
53.Zapyškio bendruomenės centras
Vilija Tarnavičiūtė
Pilietinės visuomenės