KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

RURASL projekto metu parengtas gidas bendruomenėms

Kauno rajono vietos veiklos grupė kaip partnerė dalyvauja ERASMUS+ Žinių sąjungos projekte - Rural 3.0: Service Learning for the Rural Development (Kaimas 3.0: kooperuotosios studijos kaimo plėtrai). Lietuvos koordinuojantis partneris yra Vytauto Didžiojo universitetas. Projekte siekiama suburti aukštojo mokslo institucijas ir kaimiškuosius partnerius dirbti bendram tikslui – ugdyti žinias ir įgūdžius, būtinus pokyčiams kaimo bendruomenėse.


Viena iš Kauno rajono vietos veiklos grupės atsakomybių šiame projekte buvo parengti gidą, skirtą bendruomenės organizacijoms, kurios ketina dalyvauti mokymosi tarnaujant bendruomenei ar mokymosi naudojant socialinio verslumo metodus projektuose bendradarbiaujant su aukštojo mokslo institucijomis. Gidas padės atsakyti į svarbiausius klausimus, galinčius kilti pirmą kartą dalyvaujant tokiuose projektuose.


Kviečiame susipažinti su šiuo gidu. RURASL: Gidas bendruomenės organizacijoms apie mokymąsi tarnaujant bendruomenei ir mokymąsi taikant socialinio verslumo metodus lietuvių kalba arba anglų kalba.