KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Pažangaus kaimo tinklaveikos kūrimas

Kurkime savo kraštą kartu!

Projekto įgyvendinimo veiklų metu bendruomeninės organizacijos turės galimybę sutelkti savo narius bendros pažangaus kaimo strategijos kūrimui. Projektu „Pažangaus kaimo tinklaveikos kūrimas” siekiama skatinti pažangaus kaimo tinklaveiką Druskininkų, Kauno r., Panevėžio r. ir Lazdijų r. savivaldybėse. Atrinktos 28 kaimo bendruomeninės organizacijos turės unikalią galimybę su ekspertų pagalba kurti savo bendruomeninės organizacijos strategijas, skatinti diskusijas savo vietovėse aktualiais bendruomenei klausimais.

Projektas finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonę ,,LEADER“ veiklos sritį ,,VVG bendradarbiavimo projektų rengimas ir įgyvendinimas.

Projekto vykdytojas ir renginio organizatorius Kauno rajono vietos veiklos grupė, renginio partneris Kauno rajono savivaldybės administracija.

PROJEKTU BENDRUOMENĖMS SIŪLOME:

  1. 5 renginius po 4 val. (mokymus) jūsų bendruomeninėje organizacijoje su profesionaliais lektoriais, kurių tikslas kartu su jumis parengti bendruomeninės organizacijos veiklos strategiją.
  2. Išvykas į kitas bendruomenines organizacijas, kitų VVG teritorijose (Panevėžio r., Kauno r. , Lazdijų r., Druskininkų) pasisemti idėjų.

Veiklos prasideda jau rugsėjo mėnesį! Lektoriai į atrinktas bendruomenes atvyks darbo dienomis. Renginys gali prasidėti 10 val. arba kitu laiku, bet ne vėliau kaip 16 val. (trukmė 4 val.)(žmonės gali prisijungti ir po darbo).

Projektu siekiama skatinti pažangaus kaimo tinklaveiką Druskininkų, Kauno r., Panevėžio r. ir Lazdijų r. savivaldybėse.

Projekto vykdytojas Kauno rajono vietos veiklos grupė. Druskininkų VVG kartu su Dzūkijos VVG ir Panevėžio r. VVG. yra projekto partneriai.

Kiti projekto partneriai - Druskininkų VVG, Dzūkijos VVG, Panevėžio r. VVG.

Projekto pristatymo skaidrės, žiūrėti ČIA.


PROJEKTO METU SUKURTOS BENDRUOMENIŲ STRATEGIJOS:

Kauno rajonas:

Akademija
Čekiškė
Domeikava
Ežerėlis
Kačerginė
Karmėlava
Linksmakalnis
Neveronys
Panevėžiukas
Ringaudai

Panevėžio rajonas:

Bernatoniai
Ėriškės
Jotainiai
Molainiai
Paįstrys
Pažagieniai
Raguva
Šilai

Druskininkų rajonas:

Bilsas
Jaskonys ir Naujasodė
Jovaišiai
Leipalingis
Švendubrė
Viečiūnai

Lazdijų rajonas:

Kapčiamiestis
Naujoji Kirsna
Kučiūnai
Meteliai


Daugiau informacijos tel. +370 686 71468 (Kristina Švedaitė), el.p. informacija.krvvg@gmail.com.