KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Informacinis renginys „Kvietimo Nr. 2 veiklos srities „Jaunimo užimtumo skatinimas“ projektų tinkamumo sąlygos ir pirminės paraiškos pildymas“

Kauno rajono vietos veiklos grupė potencialiems vietos projektų pareiškėjams (ypač jaunimo organizacijoms ir su jaunimu dirbančioms organizacijoms) organizuoja informacinį renginį:

Rugsėjo 20 d.– „Kvietimo Nr. 2 veiklos srities „Jaunimo užimtumo skatinimas“ projektų tinkamumo sąlygos ir pirminės paraiškos pildymas“. Renginį ves Kristina Kleinauskė, Kauno r. VVG administratorė-konsultantė.

Renginio pradžia 15.00 val., pabaiga – 17.00 val.

Renginio metu sužinosite: vietos projektų atrankos kriterijus, tinkamumo sąlygos susijusias su tinkamomis finansuoti išlaidomis, vietos projektų vykdytojų ir jų partnerių įsipareigojimus. Taip pat bus detaliai pasakojama, kaip pildyti vietos projekto paraišką, į ką atkreipti dėmesį, kokius dokumentus pateikti kartu su pirmine projekto paraiška. Po renginio dalyviai turės galimybę individualiai konsultuotis su Kauno r. VVG darbuotojais.

Dalyvių skaičius ribotas, registracija vykdoma el. paštu: projektai.krvvg@gmail.com arba telefonu: 8-614 11957 iki rugsėjo 19 d. 15 val. Registruojantis nurodykite savo vardą pavardę ir kokią organizaciją atstovaujate bei kontaktinį numerį.

Renginys vyks Nemuno g. 14, Rokai, Kauno r.

Programa pridedama. Renginio metu bus organizuojama kavos pertrauka. Renginys nemokamas.

Kviečiame dalyvauti!