KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Įvyks Kvietimo Nr. 1 pristatymas

Liepos 4 d. 15.00 val. organizuojamas Kauno rajono bendruomenių, jaunimo organizacijų ir kitų NVO pirmininkų susitikimas.

Renginys vyks adresu Nemuno g. 14, Rokai, Kauno rajonas.

Susitikimo metu pristatysime paskelbtą pirmąjį kvietimą teikti paraiškas. Kvietimas startuoja nuo liepos 4 d., o paraiškos bus renkamos iki rugpjūčio 30 d. Daugiau informacijos apie kvietimą galite rasti mūsų interneto svetainėje.

Turėsite galimybę išgirsti ne tik apie kvietimo metu renkamų paraiškų finansavimo galimybes ir finansavimo sąlygų aprašų reikalavimus, bet ir pabendrauti su kitų bendruomenių vadovais, padiskutuosime apie bendruomeninę veiklą, bendradarbiavimo projektų galimybes. Taip pat kalbėsime apie naujas galimybes bendruomenių veiklai. Renginyje dalyvaus Lietuvos vietos bendruomenių sąjungos pirmininkė Reda Kneizevičienė, kuri pasidalins patirtimi apie bendruomenių veiklos stiprinimo galimybes, socialinių paslaugų teikimo subtilybes bei kitą gerąją patirtį.

Bus pristatytas NVO ir bendruomeninės veiklos stiprinimo veiksmų plano įgyvendinimo Kauno rajono savivaldybėje (Kauno rajono taryba šį aprašą tvirtins birželio 29 d.) aprašas.

Registracija vykdoma iki birželio 30 d. 14 val.

Renginio programa čia.