LOCAL ACTION GROUP OF KAUNAS DISTRICT

Projekto "Pažangaus kaimo tinklaveikos kūrimas" informacinis renginys

Kviečiame Kauno rajono bendruomenines organizacijas dalyvauti renginyje ir sužinoti – kaip sukurti savo organizacijos pažangią veiklos strategiją!

Tai informacinis renginys - projekto pristatymas, kuriame bus atsakyta į klausimą – "Kodėl bendruomeninės organizacijos turėtų dalyvauti šiame projekte?".

Renginio data: birželio 17 d. 13.00 val. nuotoliniu būdu ZOOM platformoje.
Dalyviai: bendruomeninės organizacijos ir kiti aktyvūs kaimo plėtros proceso dalyviai norintys sužinoti apie pažangaus kaimo strategijos sukūrimo galimybes savo organizacijai ir kaimui!
Dalyvių registracija: https://forms.gle/jXEhuPDK4YfFkfuo6, prisijungimo nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems dalyviams likus dienai iki renginio.

Renginio programa.

Kurkime savo kraštą kartu!

Projekto įgyvendinimo veiklų metu bendruomeninės organizacijos turės galimybę sutelkti savo narius bendros pažangaus kaimo strategijos kūrimui. Projektu „Pažangaus kaimo tinklaveikos kūrimas” siekiama skatinti pažangaus kaimo tinklaveiką Druskininkų, Kauno r., Panevėžio r. ir Lazdijų r. savivaldybėse. Atrinktos 28 kaimo bendruomeninės organizacijos turės unikalią galimybę su ekspertų pagalba kurti savo bendruomeninės organizacijos strategijas, skatinti diskusijas savo vietovėse aktualiais bendruomenei klausimais.

Projektas finansuojamas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos priemonę ,,LEADER“ veiklos sritį ,,VVG bendradarbiavimo projektų rengimas ir įgyvendinimas.
Projekto vykdytojas ir renginio organizatorius Kauno rajono vietos veiklos grupė, renginio partneris Kauno rajono savivaldybės administracija.
Kiti projekto partneriai - Druskininkų VVG, Dzūkijos VVG, Panevėžio r. VVG.

Daugiau informacijos tel. +370 686 71468 (Kristina Švedaitė), el.p. informacija.krvvg@gmail.com.