KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Žydinti Lietuva

Šiandien Kauno rajono VVG administracija dalyvavo teritorinio bendradarbiavimo projekto „Žydinti Lietuva“ partnerių susitikime, kuriame buvo aptarti aktualūs projekto įgyvendinimo klausimai.

Projekto „Žydinti Lietuva“ tikslas - kurti patrauklų kaimo vietovių įvaizdį žiedų, istorijos ir technologijų pagalba. Pagrindinė veikla - tai kiekvienoje VVG teritorijoje vyksiančios "Patrauklaus kaimo įvaizdžio formavimo dirbtuvės", po kurių bus atrinktos ne mažiau kaip 6 vietovės kiekvieno partnerio teritorijoje įvaizdžiui formuoti, pasitelkiant technologijas, istoriją ir žydinčias gėles. Dirbtuvių rezultatais grožėsimės iki rudens, o prisiminsime ne vienerius metus. Projekto koordinatorė – Kaišiadorių rajono VVG, o partneriai: Alytaus rajono VVG, Kauno rajono VVG, Prienų rajono VVG, Raseinių rajono VVG, Kėdainių rajono VVG, Jonavos rajono VVG, Širvintų rajono VVG ir Elektrėnų savivaldybės VVG. Projektui 98 381,00 Eur parama gauta iš EŽŪFKP ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšų.

Kviečiame visas Kauno rajono bendruomenes ruoštis dalyvauti konkurse dėl galimybės pasipuošti savo kaimą, miestą ar miestelį. Aptarkite idėjas su bendruomene, būtinai įtraukite į diskusijas ir seniūnijas. Sekite mūsų naujienas, netrukus paskelbsime, kaip bus galima dalyvauti konkurse.