KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Tradicinis apskrities susitikimas netradicinėje erdvėje

Šiandien įvyko tradicinis Kauno apskrities vietos veiklos grupių (toliau – VVG) susitikimas. Gaila, kad šiame pandemijos kontekste susitikimas negalėjo vykti gyvai - kolegos jau išsiilgę vieni kitų, ir diskusijų, kuriose gimsta atsakymai ar nauji klausimai. Nepaisant nuotolinio formato, VVG aktyviai diskutavo, aptarė probleminius klausimus, pasidalino vietos plėtros strategijų įgyvendinimo eiga bei pažanga, o taip pat pristatė įdomiausius projektus, gavusius VVG paramą. Pasidalinsime tais įdomiais pavyzdžiais.

Kauno rajono VVG pristatė UAB Raudondvario klinika projektą, kurio metu naujai kuriamai šeimos klinikai buvo įsigyta reikiama įranga ir reikmenys. Tai projektas, kurio metu buvo sukurta daugiausiai darbo vietų – 12. Klinika jau veikia ir priima pacientus. Plačiau apie projektą galima pasiskaityti čia.

Kėdainių rajono VVG pristatė Krakių bendruomenės projektą, kurio metu buvo įkurta Krakių bendruomenės svetainė. Svetainėje galima ne tik skaniai pavalgyti, paragauti žydiškų patiekalų, moliūgų skanėstų, bet ir užsiimti edukacine veikla.

Kaišiadorių rajono VVG pasidžiaugė dviem projektais. Vienas iš jų VšĮ Myliu kaimą socialinio verslo projektu, kurio metu siekiama gerinti žmonių psichinę sveikatą suteikiant jiems galimybę laiką praleisti gyvūnų apsuptyje. O kitas - VšĮ Meno sienos projektas, kurio metu buvo įkurta internetinė parduotuvė įvairiems tiek pradedančiųjų, tiek profesionalių menininkų darbams parduoti.

Alytaus rajono VVG pristatė turizmo projektą - parko įrengimą Tarzanijos g. Radžiūnų k., kuriame bus įkurtos medinės skulptūros su garsiniu įrenginiu, kurios pasakotų Dzūkijos krašto istoriją, legendas, pasakojimus. Taip pat pasidžiaugė ką tik patvirtintu projektu, kurio metu bus sudaromos sąlygos miltų malimui iš svirplių.

Raseinių rajono VVG džiaugėsi teniso kortų įrengimo Norgėlų kaime projektu, nes tai naujovė Raseinių rajone. Projektą įgyvendino Norgėlų kaimo bendruomenė.

Džiaugiamės smagiu susitikimu su kolegomis, tikimės, kad ne už kalnų tas laikas, kuomet galėsime vėl visi gyvai susitikti!