KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Naujienos iš Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos renginio

Sausio 19 – 20 dienomis Druskininkuose vyko Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos (toliau – LKBS) organizuoto konkurso „Kaimo bendruomenių ir vietos veiklos grupių 2017 metų pasiekimai ir projektų idėjos“. Renginio metu dalyviai susipažino su Lietuvos vietos bendruomeninių organizacijų sąjungos (toliau - LVBOS) foto konkurso – „Vietos bendruomenių džiaugsmai, rūpesčiai ir pasiekimai“ kaimiškųjų bendruomenių geriausiomis nuotraukomis ir jų autoriais, kuriuos apdovanojo LVBOS pirmininkė Reda Kneizevičienė. Viso konkursui buvo pateikta 200 nuotraukų iš Lietuvos kaimo bendruomenių gyvenimo.

10 aktyviausių LKBS atstovų buvo apdovanoti, jiems įteikta stiklo skulptūrėlė „Lietuva“, kuri simbolizuoja padėką už darbą ir puikią komunikaciją 2017 metais LKBS. Kauno rajono vietos veiklos grupės pirmininkei Kristinai Švedaitei-Damašei dėkojama už aktyvų dalyvavimą LKBS veiklose. Kauno rajono jaunimo organizacijų sąjungos "Apvalusis stalas" pirmininkui Tadui Venskūnui įteikta padėka už projektą „Sėkmės paslaptis“, taip pat už ilgalaikę patirtį koordinuojant „Apvalaus stalo“ veiklą bei už norą matyti savo kraštą veikliu, vieningu ir gražiu. Padėka pasirašyta Lietuvos Respublikos seimo nario Kęstučio Bacvinkos.

Galime pasidžiaugti, jog nuotraukų konkurso I ir III vietų prizininkais tapo Kauno rajono atstovai iš Juragių bendruomenės centro Vladislav Ovčiarov ir Alina Ovčiarovienė.