KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydis

Gerbiami Kauno rajono bendruomenių lyderiai ir nariai,

Kaip ir kiekvienais metais Lietuvos kaimo bendruomenių sąjunga organizuoja bendruomenių sąskrydį (birželio 7-9 d, Karklėje, Klaipėdos r.).

Šiais metais Kauno rajono vietos veiklos grupė kartu su neseniai įsikūrusia Kauno rajono bendruomeninių organizacijų sąjunga organizuoja bendrą bendruomenių atstovavimą Kauno rajonui.

Kviečiame registruotis, kas nori vykti kartu!

Su visais užsiregistravusiais diskutuosime, kaip galėtume reprezentuoti savo rajoną sąskrydyje (aptarsime savo kiemelio idėją). Žinoma, jeigu turite idėją, galite siūlyti ir registruodamiesi.

Organizuojame vienos dienos dalyvavimą birželio 8 d. Išvykstame 8.00 val. ryto iš Kauno - grįžtame apie 23-24 val. Dalyvavimas renginyje nemokamas.

Prašome registruojantis nurodyti atstovaujamos bendruomenės pavadinimą ir vykstančiųjų skaičių bei ar vykstate bendru mūsų organizuojamu transportu ar savo automobiliu. Tel. +37068671468 arba el.paštu informacija.krvvg@gmail.com

Kaip ir kiekvienais metais sąskrydyje yra galimybė bendruomenėms užsiimančioms gamyba ar pan. dalyvauti mugėje ir reprezentuoti savo gaminius, norinčius kviečiame apie tai informuoti kuo greičiau.

Svarbu! Jeigu tarp bendruomenės narių turite "Jaunimo deimančiuką", "pasiimkite" jį su savimi.


Nuotrauka Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos.