KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Kolegų iš Lenkijos vizitas

Balandžio 6 d. Kauno rajono vietos veiklos grupę (toliau – Kauno rajono VVG) lankė kolegos iš Lenkijos Vakarių Pamario vaivadijos vietos veiklos grupės „Lider Pojezierza“ (toliau – VVG „Lider Pojezierza“). Kolegų vizitas buvo tikslinis – juo siekta detaliai aptarti kartu įgyvendinamo tarptautinio bendradarbiavimo projekto „Jie skrenda“ įgyvendinimo eigą.

Atstovai iš VVG „Lider Pojezierza“ Raudondvario dvare buvo svetingai sutikti Kauno rajono mero V. Makūno, Kauno rajono VVG pirmininkės K. Švedaitės-Damašės, VšĮ „Raudondvario dvaras“ direktorės S. Navickienės. Dvare tiek Kauno rajono atstovai, tiek VVG ‚Lider Pojezierza“ atstovai pristatė svarbiausius planuojamus darbus, sutarė dėl bendrų veiklų datų. Kauno rajono VVG pirmininkė K. Švedaitė-Damašė pabrėžė, kad projektu „Jie skrenda“ siekiama skatinti Kauno rajono ir Myslibužo regiono jaunimo pilietinį ugdymą per aviacijos istorijos pažinimą ir įamžinimą. Vakarų Pamario vaivadijos vicemaršalka J. Rzepa pažymėjo, kad S. Dariaus ir S. Girėno skrydis yra patriotizmo šaltinis ne tik lietuviams, bet ir lenkams. O Kauno rajono meras V. Makūnas pasidžiaugė, kad S. Dariaus ir S. Girėno skrydis jungia lietuvius ir lenkus, sušildo tarpusavio santykius.

Kauno rajono VVG svečius iš Lenkijos pakvietė aplankyti Netonių (Sklandytojų) kalvą, kurioje bus vykdoma dalis projekto „Jie skrenda“ veiklų bei Lietuvos aviacijos muziejų, kuriame eksponuojamas „Lituanicos“ modelis.

Informacija Kauno rajono vietos veiklos grupės © 2018. Visos teisės saugomos.