KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Įvyko mokymai tema „Saugus informacinių technologijų naudojimas šiuolaikinėje darbovietėje bei VPS įgyvendinimo viešinimas facebook‘e“

Lapkričio 13 dieną įvyko mokymai, tiesiogiai susiję su administracijos darbuotojų funkcijomis tema „Saugus informacinių technologijų naudojimas šiuolaikinėje darbovietėje bei VPS įgyvendinimo viešinimas facebook‘e“. Mokymus vedė UAB „Juridicum“ lektoriai – Anton Tiunin ir Donatas Talutis.

Lektorius Anton Tiunin pirmąją mokymų dalį kalbėjo apie saugų informacinių technologijų naudojimą šiuolaikinėje darbovietėje: apie darbo vietos saugumą, standartines Windows apsaugos priemones, duomenų saugumą, duomenų praradimo rizikas, būdus apsaugoti jautrius duomenis, duomenų šifravimą. Lektorius daug dėmesio skyrė slaptažodžiams, jų sudarymui. Kiekvienas galėjo išbandyti savo slaptažodžių „stiprumą“. Anton Tiunin taip pat pasakojo apie virusus ir jų grėsmes, kenkėjiškos programinės įrangos tipus, pavojus internete, davė patarimų kaip saugiai naršyti internete.

Antrąją mokymų dalį vedė lektorius Donatas Talutis. Lektorius kalbėjo apie facebook‘o naujienas ir pokyčius algoritme. Lektorius praktiškai parodė puslapio valdymo ir nustatymų galimybes, papasakojo koks turėtų būti komunikacijos turinys, kuris įtrauktų skaitytoją ir skatintų dialogą. Norint, kad skelbiama informacija pasiektų kuo didesnį lankytojų ratą, labai svarbu publikacijų planavimas.

Ačiū dalyvavusiems. Sėkmės Jūsų darbuose pritaikant įgytas naujas žinias.