KAUNO RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖ

Dalyvavome Kauno mugėje "Pavasaris 2017"

Kauno r. VVG balandžio 7-9 d. dalyvavo Kauno mugėje „Pavasaris 2017“. Rotušės a., Kaune - Pakaunės krašto palapinėje, edukacijų erdvėje.

Mugės dalyvius kvietėme susipažinti su 60 lankytinų Kauno rajono vietų, raginome pasigaminti aitvarą artėjančiam Aitvarų festivaliui Zapyškyje, supažindinome su kitomis įdomybėmis, kurias galima rasti tik Kauno rajone.

Mugėje Kauno rajono bendruomenės viešino vykdomus verslus ir edukacijas. Pirmąją dieną gaminome aitvarus ir šiaudų sodus bei dekoravome margučius. Zapyškio bendruomenė pristatė savo teikiamas paslaugas.

Antrąją mugės dieną Kauno rajono Samylų kultūros centras pristatė savo garsųjį Marių dugno lėlių teatrą, kurio metu vaikai galėjo vaidinti trumpus etiudus savo rankomis pasigaminę lėles. MB „SPA pasaulis“ iš Pyplių kaimo pristatė jų teikiamas sveikatinimo procedūras. Vėliau susidomėjusieji stebėjo margučių dekoravimą vašku bei panoro patys pabandyti šią veiklą.

Daug dėmesio sulaukė ir judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą“ Kauno regiono skyriaus inicijuota žalingų įpročių prevencija. Norintieji galėjo išbandyti save su specialiais „apsvaigimo“ akiniais eiti tiesia linija. Tokie „bandymai“ sulaukė daug aplodismentų ir palaikymo šūksnių bei juoko.

Trečiąją mugės dieną - verbų sekmadienį, Linksmakalnio bendruomenės atstovai kvietė paimti kadagio šakelę bei stebėti muilo virimo edukaciją. VšĮ „Kūrybos ir užimtumo stuba“ demonstravo ir mokė audimo meno, vyko lėlių gaminimo edukacija. Pagirių ir Piliuonos kaimo bendruomenės pristatė savo vykdomas veiklas.

7 ir 8 dienomis vyko ir informaciniai renginiai apie VVG vietos plėtros strategiją ir finansuojamas priemones, susidomėjusius potencialius vietos projektų pareiškėjus konsultavome ir individualiai.