LOCAL ACTION GROUP OF KAUNAS DISTRICT

Dalyvavome Lietuvos kaimo bendruomenių sąskrydyje

Kauno rajono bendruomenė sėkmingai ir smagiai sudalyvavo penkioliktajame Lietuvos kaimo bendruomenių sąjungos organizuotame sąskrydyje „Šimtmečio įkvėpti - LKBS sąskrydis 2018“. Kauno rajono bendruomenei atstovavo Ežerėlio, Užliedžių, Panevėžiuko, Giraitės, Pagirių, Triupio, Ringaudų, Čekiškės, Padubysio kaimo bendruomenių, Kauno rajono jaunimo organizacijų sąjungos „Apvalusis stalas“ bei Kauno rajono vietos veiklos grupės atstovai.

Kauno rajono atstovai savo kiemeliui pasirinko kurorto temą, kadangi Kauno rajone yra netgi trys kurortinės teritorijos statusą turintys miesteliai – Kulautuva, Kačerginė ir Zapyškis. Kiemelio svečiai buvo kviečiami pamasažuoti kojas Kneipo takelyje, padegustuoti kurortinių arbatų, nusipinti dekoraciją namams makrame technika, paragauti sveikatingumo sriubos ir nusifotografuoti specialiai paruoštoje kurortinėje foto sienelėje.

Kauno rajono atstovai džiaugėsi galėdami tiesiogiai prisiliesti prie Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio laikų ir iškilmingoje eisenoje nešti tų laikų trispalvę juostą. Sąskrydyje buvo pagerbti savanoriai, jiems iš bendruomenių pagamintų drobių buvo sudėta saulė – padėka už savanorių šviečiantį darbą Lietuvos labui.

Kauno rajono vietos veiklos grupė nuoširdžiai dėkoja visoms sąskrydyje aktyviai dalyvavusioms bendruomenėms. Mums smagu ir gera, kad turime Jus!